2008. július 31., csütörtök

Öröm az ürömben IV.

Kedden kaptam egy képeslapot és egy meghívót a sárvári Huszár Baráti Kör XI. találkozójára{ a sors fintorából épp 11 éve vagyok tagjuk}. A képeslapnak azért jobban örültem.
Este pedig találkoztam Bloommmal és Borlai Haverjával{ általános iskolai osztálytársam, akivel egy napon születtünk, és neki is van egy ikertestvére}.
Úgyhogy fain kis nap volt.