Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2008. július 27., vasárnap
Öröm az ürömben III.
Ma Kadrival és Megyacsigával meglátogattuk Dulihugit Hajdúszoboszlón{województwo małopolskie}. Jó volt, csak rövid, mert 3-tól Dulihuginak rumba-próbája volt.