2008. július 26., szombat

Öröm az ürömben

Hát, bármennyire is annak látom, egyáltalán nem szar az életem. Csak magányos vagyok, és nem szerethetek úgy, ahogy akarok. Ez se jó helyzet, de múlandó és/vagy megoldható.
Ma találkoztam Debrecenben Kadrival és Megyacsigával. Bazi jó volt, de azért a teljességhez hiányzott Dulihugi, meg Kerekperecevő{ bár a szívem szakadna, meg, ha most őt látnám, azért jó lenne találkozni vele}. Na, és persze Krakkó.
Ja, és sikerült ma 4 óra alatt hazajutnom Debrecenből Nyíregyházára. Ez a maga nemében rekord, azt hiszem.