2011. április 10., vasárnap

Játsszunk! II.

A negyeddöntők nyertesei: Northampton, Toulouse, Perpignan, Leinster.
Négyből három, nem is olyan rossz! ;)

2 megjegyzés:

nofertum írta...

Ilyenkor azon gondolkozom hogy tényleg ilyen jó eszköz a blog saját magunk szórakoztatására?:)

Huán Espartano írta...

És természetesen mások szórakoztatására is. ;)