Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2011. március 11., péntek
Pótlás III.:Múlt hét
Szerdán találkoztam Léttel. Kellemesen elbeszélgettünk az élet nagy kérdéseiről(Ki nyeri a BL-t, tényleg ez leszek, ha nagy leszek?)
Szombaton kegyetlenül berúgtunk az egyik ikertestvéremmel. Azon csodálkozom, hogy nem csináltam semmi nagyobb hülyeséget. (Karinthy Nagy Lajosnak: Amilyen a közbiztonság, még leütsz valakit:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése