Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
TOVÁBBJUTOTT AZ INTER!!!!!!!!!!!
Akkor nem örültem ennyire, mikor megnyerték a BL-t.
http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/az-elso-felido-vegere-az-inter-a-repulon-ult-leadhatta-volna-a-serleget-2068915/
Megjegyzés küldése
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése