II. János Pál górál lévén nagyon szeretett sielni. Egyszer annyira belefelejtkezett a síelésbe, hogy áttévedt Csehszlovákiába. A csehszlovák határőrök meg is állították, megkérdezték, kiféle-miféle? Mondta, hogy ő a krakkói érsek.
-Ne vicceljen velünk! A krakkói érsek? Még jó, hogy nem a római pápa!
1 megjegyzés:
ez meg egy igaz történet, ide rímel :)
a gimiben, ahova jártam, nagyon fiatalos az igazgató (nevezzük M-nek), pedig már lassan közelebb van az 50-hez, mint a 40-hez. amikor igazgató lett, kb. 10 éve, mondjuk 36-37 éves lehetett, és egyszer a menzán beállt a diákok elé, mivel a tanároknak mindig is megvolt ez az előjoga (niech zyje demokracja!), de mivel kb. 20-nak nézett ki, beszólt neki egy srác, hogy azonnal húzzon a sor végére. erre M: de hát én itt tanítok! mire a diák: aha, és én vagyok az igazgató!...
:P
Megjegyzés küldése