2010. április 27., kedd

Szerinted is gáz, ha a drága jó anyád megkérdezi tőled, hogy ki ez a bohóc a tévében, és te egyből rávágod, hogy Vörös István a Prognózisból? Az még hagyján, hogy tudom, hogy a Feyenoord Rotterdam csapata, vagy hogy mik voltak Goethe utolsó szavai, de ez már nekem is sok.:) Ja, is boybandológiából is remek vagyok. Talán a Backstreet Boysom egy kicsit gyenge.

Nincsenek megjegyzések: