Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2010. április 28., szerda
Mit is kívánsz?
2002 óta várom, hogy az Szdsz-Mszp kormányt végre leváltsák. Ez vasárnap megtörtént. 1998 óta várom, hogy az Inter bejusson a Bajnokok Ligája döntőjébe. Ez ma megtörtént. De igazából egyik sem tölt el euforikus örömmel már. Kicsit későn jöttek.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése