Ma is megtudtam magamról valami kompromittálót. Tetszik a Buggles zenéje. Nem csak a Video killed the radio star {http://www.youtube.com/watch?v=Iwuy4hHO3YQ} hanem az egész Age of plastic album. Mondjuk, minden embernek van olyan zenéje, ami gáz, mégis szereti hallgatni. A tiéd mi, kedves olvasó{már ha olvassa ezt a blogot egyáltalán valaki}?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése