Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2009. június 13., szombat
Megjegyzés
Elolvastam a tavaly ilyenkori bejegyzést. Abban is használtam a pupákok megszólítást. Pedig Isten a tanúm, nem gyakran szólítok így bárkit is. Na jó, egy-két hellóka-nyalóka még most is elhagyja a számat.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése