A következő címkéjű bejegyzések mutatása: színház. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: színház. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. január 2., vasárnap

Az m1-en épp a Sok hűhó semmiért megy a Vígszínházból. Erről jutott eszembe, hogy én már álltam azokon a deszkákon. Egy lengyel Down-egyesület molinóját tartottam, miközben Down-szindrómás fiatalok salsa-bemutatót tartottak. A tánc előtt pedig a fordításomat Ted Mosby magyar hangja olvasta fel. Jó érzés volt, meg kell hagyni.