Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2014. november 17., hétfő
Vásárosnaményban, egy ünnepségen külön kiemelték, hogy a friss Megyei Prima-díjas apám első hivatalos útja Naményba vezetett. Mintha az Öreg lenne a Pápa. :-)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése