Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2014. november 12., szerda
Nomen est omen
-Hogy sikerült a kiállítás?
-Jól. Csak két képet vettek le.
-Miért?
-Az egyiken közösülés volt, a másikon pedig látszott az aktmodell herezacskója.
-Egyébként mi is a kiállítás címe?
-Tabu.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése