Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2014. október 19., vasárnap
Drága jó anyám annyira letört az önkormányzati választások eredménye miatt, hogy most már nem néz tévét, inkább zenét hallgat. Kárpátiát, Leonard Cohen-t és Cesaria Evorát. Mi ez, ha nem multikulturalizmus? :-)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése