2013. augusztus 10., szombat

Drága jó anyám sokadjára

Tesóm: -Most a '80-as évek divatja jött vissza. Nagyon szörnyű.
Anyám:-Nekem mondod, már akkor utáltam, amikor benne éltem. :D

Anyámnak van egy nagyon régi vendége, a Katonatiszt, aki nincs jóban a gyerekeivel.
Anyám:-Még azt is felírta, hogy a lánya mit mondott neki. Ezen rágódik és képes még 10.000 Ft-ot is fizetni nekem, hogy elmondhassa. Ahelyett, hogy venne belőle egy szandált! :D

A Katonatiszt azt is elmesélte anyámnak, hogy anyám mit mondott neki az első jósláskor, és hogy az mind be is jött.
Anyám: -Mit tudom én már, mit mondtam neki! Amikor ilyeneket mesélnek nekem, csak nézek, mint pocok a lisztből! :D

Nincsenek megjegyzések: