2012. április 2., hétfő

Jan Paweł II. (1920.05.18-2005.04.02)

Hét éve halt meg II. János Pál. Lehet, hogy a sajtó most a köztársasági elnök lemondásától hangos, de erre jövőre a kutya sem fog emlékezni. Viszont II. János Pálért jövőre is gyertyát fognak gyújtani. A következtetést mindenki vonja le maga.
http://www.youtube.com/watch?v=he0Bt00_RLA&feature=relmfu
Ebből is látszik, egy rocksztár veszett el benne. :)

1 megjegyzés:

Gábor írta...

Jól szóltál Janek!
Pénteken sörözünk egyet!