Befejeztem a József és testvéreit. Nagyon jó könyv volt, de az egyik legnehezebb is, amit valaha olvastam. 2004. karácsonyára vettem meg magamnak, és már nem is emlékszem pontosan, mikor olvastam az első és a második részt. Egyszer, talán még a Nagy Könyv játék kapcsán Vitray Tamás mondta azt, hogy neki ez a kedvenc könyve, és minden barátnőjétől megkövetelte, hogy elolvassa. Szerintem igen kétségbeesett bukszának kell ahhoz lenni, hogy valaki Vitray kedvéért elolvassa egyhuzamban a Jozefundseinebrüdert. :)
2 megjegyzés:
Érdekes, nálam is van egy kötelező. Még Zoli is elolvasta. Pedig ő aztán.. Kitalálod mi az?
Van két végletem: vagy Harry Potter/Coelho vagy Kundera/Rushdie, de valószínűleg a válasz a kettő között van.
Megjegyzés küldése