Rátaláltam olyan internetes oldalakra, ahol lehet meccseket nézni. Olyan gyönyörű rugby-meccseket láttam a déli féltekéről, mint a ceglédi vasútállomás. :) Láttam, hogyan lett bajnok a Wisła, néztem meccseket az olasz és az angol bajnokságból, a TOP 14-ből, a Magnersből. Láttam az Avivából a Leister-Northampton elődöntőt. A legkeményebb rugby-meccs volt, amit valaha láttam, ököllel verték egymást, ott aztán tényleg az volt, hogy utolsó csepp vérükig küzdöttek.
3 megjegyzés:
azért ez jól esik, hogy a ceglédi vasútállomáshoz hasonlítsz egy szép rugby meccset!:-))
Sejtettem, hogy tetszeni fog nektek a dolog. Rácsaptok, mint gyöngytyúk a takonyra. Tényleg gyönyörű az az állomás, főleg tavasszal és nyáron.http://vekengesek.blogspot.com/2009/09/21-aprosag.html
http://vekengesek.blogspot.com/2009/09/21-aprosag.html
Megjegyzés küldése