Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2011. május 31., kedd
Drága jó apám: "Ez a MAGYARORSZÁG TÖRTÉNETE sorozat már eléggé elavult (a '80-as évek során adták ki), ezt kiselejtezzük, de a Hóman-Szekfű MAGYAR TÖRTÉNELEM sorozat (1928) marad". Szóval akkor mi is került a történelem szemétdombjára? :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése