2011. május 16., hétfő

Olyan szép és érdekes álmaim voltak most: álmodtam divattervező lánykáról, tesómról, életem első legjobb barátjáról, fociztam, beszélgettem egy sérült hokis sráccal. Szeretem azt, amikor a képzeletem így beindul. :)

2 megjegyzés:

Gábor írta...

Helló Janek,

Éppen olvastam egy munkahelyi mailt, s megláttam a következőt, gondoltam belinkelem Neked:

Zastanów sie czy musisz drukowac tego maila.
(Avagy: Védd a fákat,egyél hódot!:-))

Huán Espartano írta...

Igen, valami olyasmit jelent. :-)
(Gondold meg, hogy muszáj-e kinyomtatnod ezt az e-mailt.)