Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2011. május 16., hétfő
Olyan szép és érdekes álmaim voltak most: álmodtam divattervező lánykáról, tesómról, életem első legjobb barátjáról, fociztam, beszélgettem egy sérült hokis sráccal. Szeretem azt, amikor a képzeletem így beindul. :)
2 megjegyzés:
Helló Janek,
Éppen olvastam egy munkahelyi mailt, s megláttam a következőt, gondoltam belinkelem Neked:
Zastanów sie czy musisz drukowac tego maila.
(Avagy: Védd a fákat,egyél hódot!:-))
Igen, valami olyasmit jelent. :-)
(Gondold meg, hogy muszáj-e kinyomtatnod ezt az e-mailt.)
Megjegyzés küldése