2010. június 24., csütörtök

Utam kidőlt fák és kiégett házak között vezet. Milyen szép képzavar is lenne, de igazából csak a boltba vezető út. Kezdünk katasztrófa-sújtotta övezet lenni.

1 megjegyzés:

Huán Espartano írta...

A szerző kommentárja: A kiégett házban bennégett egy nő. Nagynéném legjobb barátnője volt.