Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2010. június 24., csütörtök
Utam kidőlt fák és kiégett házak között vezet. Milyen szép képzavar is lenne, de igazából csak a boltba vezető út. Kezdünk katasztrófa-sújtotta övezet lenni.
1 megjegyzés:
A szerző kommentárja: A kiégett házban bennégett egy nő. Nagynéném legjobb barátnője volt.
Megjegyzés küldése