2016. augusztus 2., kedd

First World Problems

Azt álmodtam, hogy nyertem egy Erasmus-ösztöndíjat Firenzébe. Annyira örültem neki álmomban, hogy majdnem elsírtam magam. Olyan katartikus volt, hogy szinte azonnal felébredtem, és rájöttem, hogy csak álom volt. Azóta kicsit szomorú vagyok. :-)

Nincsenek megjegyzések: