Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2016. augusztus 13., szombat
Egy ismerősöm húga szakított a fickójával.
Döntését így indokolta:
Szakítottunk X-szel. Olyan volt, mintha két különböző nyelvet beszéltünk volna, amelyből az egyik ráadásul nem is indoeurópai.
:-)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése