Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2013. július 25., csütörtök
Mit kell tennem?
Mulatságosakat mondani, hogy jó kedved legyen.
Mesélni, hogy szórakoztassalak.
Bölcsességeket mondani, hogy megvigasztaljalak.
Nem mondani semmi hülyeséget, még ha te esetleg bolond is lennél.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése