Montyka kilépett az élők sorából. Tizenhárom évig volt velünk, rengeteg szeretet adott és kapott, az utolsó pillanatig vele voltunk. Néhány nap alatt a systema locotoriuma felmondta a szolgálatot{ idős wetie-knél ez igen jellemzó}, ezért el kellett altatni. Örökké velünk lesz, az általa adott és a neki adott szeretetet mindig érezni fogjuk, hiánya idővel nosztaligiává szelidül.
2 megjegyzés:
Nagyon sajnálom :(
:( Én is sajnálom. Amikor rád gondoltam, mindig úgy láttalak, hogy éppen sétáltatod a parkban.
Megjegyzés küldése