2011. október 4., kedd

Gyász

Montyka kilépett az élők sorából. Tizenhárom évig volt velünk, rengeteg szeretet adott és kapott, az utolsó pillanatig vele voltunk. Néhány nap alatt a systema locotoriuma felmondta a szolgálatot{ idős wetie-knél ez igen jellemzó}, ezért el kellett altatni. Örökké velünk lesz, az általa adott és a neki adott szeretetet mindig érezni fogjuk, hiánya idővel nosztaligiává szelidül.

2 megjegyzés:

Névtelen írta...

Nagyon sajnálom :(

Lét (F.) írta...

:( Én is sajnálom. Amikor rád gondoltam, mindig úgy láttalak, hogy éppen sétáltatod a parkban.