Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2009. november 8., vasárnap
20 év
Ma van 20 éve annak, hogy leomlott a Berlini Fal, vagy ahogy Daniel Brühl mondta a Goodbye Leninben, megkezdődött a történelem legnagyobb szemétfelhalmozása. Hogy ez miért fontos nekem? Azt pontosan én sem tudom.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése