2017. január 1., vasárnap
Az év könyve
Ebben az évben sok jó és nagyon jó könyvet olvastam, nehéz is volt közülük a választás. Idén olvastam például Székely János kisregényeit, Nick Hornby Focilázát, Kiss Gy. Csaba Lengyel naplóját, Thomas Mann Tonio Krögerét, újraolvastam Pelevintől a Generation P-t, Kertész Imrétől a Sorstalanságot és Ottlik Gézától az Iskola a határont. Mégis ami talán legjobban tetszett, az Szegedi Pétertől Az első aranykor - A magyar foci 1945-ig. A szerző érzékletesen mutatja be a magyar foci kezdeteit és első hőskorát, nagyon jó képek vannak benne, és annyira igényes kiadvány, hogy öröm ránézni és kézbevenni.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése