2016. szeptember 3., szombat

Az egyik, általam nagyon kedvelt kollégám mesélte, hogy belenézett az új Való Világba, de azt mondta, hogy ebben is szokásosan szörnyű a színvonal. Megnéztem már a műsor honlapját (magát a műsort szerencsére, ha akarnám, sem tudnám nézni, mert nincs RTL II-nk). A "vezető hír" ez volt:
"Úgy tűnik, hogy Zsófi nem nézte jó szemmel, hogy Soma Evelinnel táncolt a buliban, ezért súlyos kijelentéseket tett kapcsolatukat illetően." Mintha egy gimis osztály szerelmi életéről lenne szó. :D
Megnéztem már a szereplők arcképeit is. Ady jutott róla eszembe:
"Most perc-emberkék dáridója tart,"

Nincsenek megjegyzések: