Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2016. június 18., szombat
Ha már foci EB
Amikor drága jó anyám 5 éves volt, nagyapám odaállt elé és így szólt:
-Fiam, ideje csapatot választanod és minden rendes ember a Ferencvárosnak drukkol. :-)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése