Megfogadtam, hogy ebben az évben elolvasom
Az eltűnt idő nyomábant. Bele is kezdtem az első kötetébe, és mondhatom: felettébb tetszik ( kicsit bővebben majd a
Könyvek 2016. február posztban fogom a könyvet elemezni). Kezdek végérvényesen elveszni a 21. század számára. :D
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése