Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2015. július 8., szerda
Eddigi életemben a legelemibb örömet mindig az okozta, hogy azt olvashattam, amit szeretnék (meg persze az, amikor megvertük a Fradit).
Talán Márai mondta azt, hogy az ember azt olvashatja, amit szeret, de csak azt írhatja, amit tud.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése