Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2013. június 16., vasárnap
Csak úgy...
Tegnap volt 5 éve, hogy hazajöttem Krakkóból.
Ma van 10 éve, hogy leérettségiztem. Még találkoztam is tegnap az érettségi elnökömmel.
10 éve van annak is, hogy meghalt Knézy Jenő.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése