Fáj is a szívem, mert nem sokon múlt, hogy nem tudtam ott lenni. :-( Igazság szerint én ajánlottam az Egri Vitézlő Oskolát a magyar szervezőknek. ;-) Viszont örülök, hogy éppen a Te blogodról értesülök róla. Üdvözlet és dicsőség Néked Vekengő! Tinódi
1 megjegyzés:
Fáj is a szívem, mert nem sokon múlt, hogy nem tudtam ott lenni. :-( Igazság szerint én ajánlottam az Egri Vitézlő Oskolát a magyar szervezőknek. ;-)
Viszont örülök, hogy éppen a Te blogodról értesülök róla.
Üdvözlet és dicsőség Néked Vekengő!
Tinódi
Megjegyzés küldése