2012. szeptember 9., vasárnap

Megjegyzés a Zjazdhoz

Kerekperecevőnek igaza volt: Tinódi minden percét élvezte volna ennek az útnak. :-)

1 megjegyzés:

Meder Tinódi írta...

Fáj is a szívem, mert nem sokon múlt, hogy nem tudtam ott lenni. :-( Igazság szerint én ajánlottam az Egri Vitézlő Oskolát a magyar szervezőknek. ;-)
Viszont örülök, hogy éppen a Te blogodról értesülök róla.
Üdvözlet és dicsőség Néked Vekengő!
Tinódi